Rozwiń menuSchowaj menu

Motoryzacja - Do mycia

SUPER VAN 1

Skoncentrowany, jednoskładnikowy, zasadowy środek do tworzenia aktywnej piany efektem "śniegu", z powodzenie wykorzystywany do mycia ręcznego, również gąbką, natryskowego oraz maszynowego na myjniach, w warsztatach, pojazdach. Bardzo chętnie używany w każdym gospodarstwie, gdzie zwykłe środki okazują się być za słabe. Nie niszczy czyszczonej powierzchni, łatwy do spłukiwania, nie pozostawia zacieków. A umyta powierzchnia pozostaje lśniącą na długi czas. Zastosowanie preparatu: motory rowery samochody osobowe kajaki, pontony, łodzie pozbruk, podjazdy, chodniki, przemysł.

SUPER VAN 2

Intensywnie pieniący środek zasadowy znajdujący zastosowanie w myjniach samochodowych, bazach transportowych, portach lądowych i morskich. Uniwersalny ze względu na swoją charakterystykę i możliwość stosowania w roztworach o różnym stężeniu zalecany do częstego mycia karoserii, pozostawia powierzchnię czystą i lśniącą na długi czas. Nie pozostawia smug i zapewnia długotrwały efekt połysku. Efekt „śniegu” skutecznie rozpuszcza brud oraz nawilża czyszczoną powierzchnię, dzięki czemu klienci chętnie sięgają po ten produkt. Zastosowanie preparatu: samochody osobowe, busy, kabiny, samochody ciężarowe, plandeki, maszyny i urządzenia rolnicze, maszyny drogowe, łodzie, posadzki, kostka brukowa, chodniki

SUPER VAN 3

Skoncentrowany bardzo wydajny preparat zasadowy, został specjalnie opracowany, aby skutecznie usuwać osady komunikacyjne i inne tłuste zanieczyszczenia metodą tzw. "aktywnej piany" tworząc stabilną i gęstą pianę. Bezpieczny dla czyszczonej powierzchni, nadaje umytym powierzchniom głębię koloru i wysoki połysk, dodatkowo tworzy doskonałą barierę ochronną dla brudu. Jest skoncentrowany i silnie pieniący. Posiada właściwości antykorozyjne. Zastosowanie preparatu: samochody ciężarowe, TIR-y, cysterny, plandeki, wagony kolejowe, samoloty, statki, maszyny i urządzenia rolnicze, maszyny i urządzenia budowlane, kostka brukowa, chodniki.

Super Van DW

SUPER VAN DW jest dwuskładnikowym roztworem biodegradowalnych środków powierzchniowo-czynnych pozwalających na przeprowadzenie w formę emulsji wodnej olejów, smarów i innych trudnych do usunięcia osadów. Najlepszy efekt uzyskuje się przy zastosowaniu urządzenia umożliwiającego pianowe naniesienie preparatu. Użycie ciepłej wody znacznie podnosi efektywność mycia. Dwuskładnikowy preparat pianotwórczy, który posiada doskonałe właściwości odtłuszczające. Produkt zalecany także do czyszczenia wyjątkowo silnie zabrudzonych powierzchni. Preparat nanosi się na mytą powierzchnię, po czym obficie spłukuje wodą, aż do zaniku piany. Powierzchnia po umyciu nie wymaga osuszania ani polerowania. Przy tradycyjnym myciu z użyciem szczotek etc. można stosować większe rozcieńczenie preparatu: 1 cz. preparatu na 60-100 cz. wody. Zastosowanie preparatu: samochody ciężarowe, TIR-y, cysterny, plandeki, podwozi, kół, części aluminiowych, naczep, wagonów kolejowych, maszyny i urządzenia rolnicze, maszyny i urządzenia budowlane, kostka brukowa.

SUPER WAX

Wosk w płynie na gorąco i zimno (stosowany do samochodów, konserwacji podłóg, PCV etc.) SUPER WAX jest płynnym produktem powstałym na bezie zbalansowanej mieszanki hydrotropicznych substancji, związków pochodzenia mnineralnego nierozpuszczalnych w wodzie oraz kationowo aktywnych substancji. Środek działa prawidłowo na czystych i dobrze zroszonych powierzchniach pojazdów silnikowych ułatwiając tworzenie Sie mikrokropli, które łączą się w większe skupiska i przy użyciu strumienia powietrza, mogą być łatwo zmiecione z powierzchni. Z uwagi na swój wyjątkowy skład, powierzchnia pozostaje lśniąca i błyszcząca. Ponadto, środek zapobiega powstawaniu zacieków zarówno na samej powierzchni jak i w zakamarkach i przy łączeniach rożnych elementów pojazdów.

Super Asept

Wysoce skuteczny środek do usuwania owadów, soków z drzew z karoserii samochodu, szyb, lusterek oraz reflektorów. Pozostawia czyszczoną powierzchnię idealnie czystą i bez smug, o przyjemnym lawendowym zapachu. Preparat jest bezpieczny dla lakierów i tworzyw sztucznych. Produkt przeznaczony jest do użytku w systemach natryskowych, ciśnieniowych lub tradycyjnym myciu ręcznym. Do rozcieńczania.

SUPER MOTOR

Preparat do mycia cystern, usuwania olejów, smarów i innych zanieczyszczeń z powierzchni metalowych (silniki spalinowe, przewody, posadzki warsztatowe itp.) SUPER MOTOR jest wodnym roztworem biodegradowalnych środków powierzchniowo-czynnych pozwalających na przeprowadzenie w formę emulsji wodnej olejów, smarów i innych produktów petrochemicznych eliminując tym samym ryzyko eksplozji. Może być stosowany do czyszczenia powierzchni urządzeń, maszyn, silników, zbiorników i innych przedmiotów malowanych i niemalowanych. Nie działa niszcząco na powierzchnie metalowe, tworzywa sztuczne, uszczelki, lakiery, szyby. Jest nietoksyczny, łatwy i bezpieczny w stosowaniu oraz bardzo wydajny. Ze względu na swoją małą uciążliwość zarówno w aspekcie technologii mycia jak i ochrony środowiska może być stosowany w stoczniach i na statkach do czyszczenia silników, pokładów i maszynowni, w zakładach taboru kolejowego i samochodowego jak również do indywidualnego czyszczenia zatłuszczonych powierzchni. Zawiera inhibitor korozji. Preparat jest alternatywą dla wysokoefektywnych powszechnie stosowanych płynów myjących, opartych o rozpuszczalniki organiczne

SUPER MOTOR NP

Niskopienny preparat do mycia cystern, usuwania olejów, smarów i innych zanieczyszczeń z powierzchni metalowych (silniki spalinowe, przewody, posadzki warsztatowe itp.) SUPER MOTOR NP jest wodnym roztworem biodegradowalnych środków powierzchniowo-czynnych pozwalających na przeprowadzenie w formę emulsji wodnej olejów, smarów i innych produktów petrochemicznych eliminując tym samym ryzyko eksplozji. Może być stosowany do czyszczenia powierzchni urządzeń, maszyn, silników, zbiorników i innych przedmiotów malowanych i niemalowanych. Nie działa niszcząco na powierzchnie metalowe, tworzywa sztuczne, uszczelki, lakiery, szyby. Jest nietoksyczny, łatwy i bezpieczny w stosowaniu oraz bardzo wydajny. Ze względu na swoją małą uciążliwość zarówno w aspekcie technologii mycia jak i ochrony środowiska może być stosowany w stoczniach i na statkach do czyszczenia silników, pokładów i maszynowni, w zakładach taboru kolejowego i samochodowego jak również do indywidualnego czyszczenia zatłuszczonych powierzchni. Zawiera inhibitor korozji. Preparat jest alternatywą dla wysokoefektywnych powszechnie stosowanych płynów myjących, opartych o rozpuszczalniki organiczne.

SUPER SHAMPOO

Szampon samochodowy pierwszego kontaktu do użycia w myjniach samochodowych Szampon samochodowy SUPER SHAMPOO jest koncentratem, który stosuje się w rozcieńczeniu zależnym od metody mycia i stopnia zabrudzenia mytej powierzchni (1-100%). Środek można stosować w stanie nierozcieńczonym. Stosować po zwilżeniu samochodu wodą. Ułatwia i przyspiesza mycie szczotkowe. Użycie ciepłej wody znacznie podnosi efektywność mycia. Nie wolno dopuścić do wyschnięcia preparatu na samochodzie. Nie zaleca się mycia w pełnym słońcu. Super Shampoo można używać do usuwania muszek z lakieru.

SUPER TAP

Środek do czyszczenia tapicerki samochodowej Uniwersalny środek do czyszczenia tapicerki samochodowej czyści wszelkie wykładziny, powierzchnie powlekane, dywany, tapicerki samochodowe etc.

SPECIAL FLUOR

SPECIAL FLUOR to silnie skoncentrowany preparat na bazie kwasu fluorowodorowego przeznaczony do mycia i renowacji aluminium. Doskonale nadaje się do renowacji części aluminiowych: felg, przyczep i cystern.

MEGA ALU

Preparat do mycia, odrdzewiania i usuwania osadów kamiennych. Nadaje się do mycia przemysłowego cystern, silosów, kontenerów, zbiorników , urządzeń, itp. Usuwa szybko i pewnie rdzę, zgorzeliny, kurz metalowy, sole, siarczany żelaza, sole filtracyjne, osady wapienne, itp. Mega Alu nadaje się szczególnie do zwalczania siarczanów żelaza w oczyszczalniach ścieków.

ALUWOX

Skoncentrowany, kwaśny płyn do mycia, odrdzewiania i usuwania osadów kamiennych Usuwa szybko i pewnie rdzę, zgorzeliny, kurz metalowy, sole, siarczany żelaza, sole filtracyjne, osady wapienne etc. Doskonale doczyszcza elementy aluminiowe i inne odporne na działanie silnych kwasów. Produktu nie należy używać na szkle i innych elementach nieodporne na środowisko kwaśne.

Special Van Clean

Preparat do usuwania ciężkiego brudu komunikacyjnego z karoserii samochodów osobowych i ciężarowych oraz z plandek pokrywających naczepy TIR. Środek działa metodą "piany aktywnej" i może być stosowany w myjniach bezdotykowych. Usuwa doskonale również oleje, smary i inne osady. Preparat na produkowany w nano technologii.

Special Premium

Preparat do usuwania ciężkiego brudu komunikacyjnego z karoserii samochodów osobowych i ciężarowych oraz z plandek pokrywających naczepy TIR. Środek działa metodą "piany aktywnej" i może być stosowany w myjniach bezdotykowych. Usuwa doskonale również oleje, smary i inne osady.

Motor Ultra – Premium

Preparat do odtłuszczania "Motor Ultra - Premium" jest preparatem przeznaczonym do mycia i usuwania osadów i nagarów z silników spalinowych, przewodów oraz silnie zabrudzonych powierzchni metalowych, ceramicznych oraz tworzyw sztucznych.

Special Motor

Silnie alkaliczny środek do usuwania ciężkich i tłustych zabrudzeń pochodzenia organicznego i nieorganicznego, takich jak: smary, oleje, itp. W niższych stężeniach zalecany do czyszczenia twardych kamiennych podłoży - nie wymaga spłukiwania wodą. W wyższych stężeniach zalecany do mycia maszyn, silników i innych urządzeń mechanicznych - wymaga spłukania wodą. Doskonale nadaje się do prania odzieży roboczej i odtłuszczania części urządzeń mechanicznych i przedmiotów stalowych. Posiada neutralny zapach. Jest środkiem do zastosowań przemysłowych.

Special Cap

Ulega biodegradacji w środowisku naturalnym. Jest płynem powierzchniowo czynnym o wysokim standardzie. Znakomicie usuwa tłuste i inne zanieczyszczenia ze wszystkich powierzchni. Można używać do mycia urządzeniami ciśnieniowymi, skutecznie usuwa zabrudzenia przez natrysk, kąpiele w roztworach i wszelkimi innymi sposobami mycia np. ręcznie. Nie uszkadza mytej powierzchni.

Zachęcamy do zakupu naszych preparatów, które konfekcjonujemy w opakowania 30 l, 200 l, 1000 l. Nasze opakowania stanowią ważny element linii technologicznej, który chroni produkt przed działaniem czynników zewnętrznych, zabezpiecza jego wartość użytkową i wpływa na wyobraźnię naszych klientów. Dzięki etykiecie umieszczonej na naszych środkach zawierających dokładną instrukcję postępowanie z naszymi preparatami, pomagamy w ich stosowaniu.

Dlaczego my?

  • jesteśmy prężnie rozwijającym się producentem chemii
  • rzetelnie i fachowo podchodzimy do każdego zadania
  • posiadamy własne laboratorium
  • na życzenie klienta wykonamy każdy rodzaj nietypowego środka chemicznego
  • posiadamy największe doświadczenie na rynku chemicznym
  • oferujemy najwyższej jakości urządzenia czyszczące

Zostań naszym Partnerem i Przedstawicielem

Firma CIH SYSTEMY CZYSZCZĄCE poszukuje na terenie Polski Dealerów zainteresowanych współpracą w zakresie lokalnej dystrybucji oferowanych produktów do mycia pojazdów, w przemyśle etc.

Poszukujemy również Przedstawicieli Handlowych, którzy są chętni na pracę u nas. Chcą podjąć współpracę na lokalnym rynku aby nasze produkty dotarły do większej liczy zainteresowanych dbaniem o pojazdy, zachowują czystość w warsztatach, na myjniach, w gospodarstwach rolnych, szkołach, szpitalach etc.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr telefonu
+48 602 228 090

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Cookies    AKCEPTUJĘ