CIH Systemy Czyszczące
tel.: +48 602 228 090 e-mail: cih@cih.com.pl

Producent środków czystości

Oferujemy profesjonalne środki czyszczące o szerokim spektrum zastosowania. Produkujemy oraz sprzedajemy wydajne, skuteczne oraz bezpieczne dla środowiska środki do czyszczenia aluminium, tapicerki, kostki brukowej, posadzek, powierzchni metalowych, tworzyw sztucznych, a także szeregu innych materiałów. Nasze preparaty chemiczne znajdują zastosowanie w motoryzacji, przemyśle ciężkim i spożywczym, rolnictwie, budownictwie, a także w hotelarstwie i gastronomii.

Proponujemy Państwu niezawodne środki czystości, które umożliwiają perfekcyjne i efektywne czyszczenie kostki brukowej, tapicerki, aluminium i wielu innych powierzchni. Jako producent środków czystości, z firmową siedzibą w mieście Poznań, dostarczamy nasze produkty na terenie Wielkopolski oraz całego kraju.

Nad jakością naszych produktów czuwają wykwalifikowani i doświadczeni eksperci, którzy posiadają gruntowną wiedzę z zakresu profesjonalnej chemii przemysłowej i samochodowej. Dysponujemy nowocześnie wyposażoną, zaawansowaną technologicznie linią produkcyjną. Czynniki te bezpośrednio wpływają na uzyskane efekty pracy, które odwzorowywane są w tworzeniu specjalnie opracowanych formuł stanowiących bazę do powstania skutecznych i wydajnych preparatów do mycia, czyszczenia, dezynfekcji, czy też konserwacji.

Środek do czyszczenia tapicerki, kostki brukowej, aluminium, posadzek i wiele, wiele innych – poznajcie Państwo pełny zakres oferowanych przez nas preparatów. Ich szczegółową charakterystykę odnajdziecie tutaj CIH Środki Czyszczące - Poznań.

W naszej stałej ofercie znajdują się preparaty do mycia samochodów ciężarowych i osobowych, motorów, cystern, betoniarek, TIR-ów, autobusów, pociągów, statków, a także pojazdów specjalistycznych. Dostarczamy płyny, piany aktywne, środki dezynfekujące, konserwujące, osuszacze, koncentraty oraz wiele innych specyfików. Posiadamy w sprzedaży m.in. środki do mycia przewodów, urządzeń dojarskich, zbiorników na mleko, kurników. W zakresie branży hotelarskiej i gastronomicznej, polecamy preparaty do zastosowania w kuchniach zakładowych, stołówkach, zmywarkach przemysłowych, do czyszczenia sprzętu AGD, blatów roboczych, ścian, posadzek i mnóstwa innych komponentów.

Inwestując w nasze rozwiązania możecie być Państwo pewni, że takie czynności, jak czyszczenie tapicerki samochodowej, aluminium, mycie i konserwacja kostki brukowej, czy też dezynfekcja zbiorników lub kontenerów przebiegną niezwykle sprawnie i błyskawicznie. A co najważniejsze, użycie oferowanych przez nas preparatów pozwoli uzyskać spektakularne efekty czystości i higieny.

Czyszczenie, mycie, pranie, pielęgnacja i konserwacja różnorodnego rodzaju przedmiotów to procesy, które wymagają odpowiedniego doboru środków chemicznych. Zależnie od typu powierzchni, nad którą będziecie Państwo pracować – tapicerka, posadzka, wykładzina, karoseria pojazdów, ściana, elementy konstrukcyjne zbiorników wodnych i kontenerów etc., materiały użyte do ich wykonania są zróżnicowane pod względem tworzywa z jakiego zostały one wykonane. Dlatego też, niezmiernie istotną sprawą jest indywidualne dobranie preparatu do ich czyszczenia, mycia, konserwacji itp. Zastosowanie nieodpowiedniego specyfiku może doprowadzić do zniszczenia struktury powierzchni, spowodować odbarwienia, a w najgorszym przypadku nawet uszkodzenia. Dlatego też warto sięgać po sprawdzone, atestowane, i co najważniejsze odpowiednio dobrane środki chemiczne, które zadziałają z pożytkiem, a nie spowodują szkody.

W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór preparatów czyszczących o różnorodnym zastosowaniu, które spełnią Państwa oczekiwania pod każdym względem.

Jeżeli wyrazicie Państwo chęć ich nabycia, prosimy skontaktować się z nami w celu ustalenia szczegółów zamówienia.
CIH Środki Czyszczące – Poznań.
ul. Grunwaldzka 399, 60-173 Poznań, Poland
tel.fax. (+48 61) 867 89 90
tel. kom. +48 602 228 090, +48 602 778 121
e-mail: cih@cih.com.pl

© 2013 CIH SYSYSTEMY CZYSZCZĄCE. Wszystkie prawa zastrzeżone.
tel./fax: +48 61 867 89 90 cih@cih.com.pl

Dlaczego my?

  • jesteśmy prężnie rozwijającym się producentem chemii
  • rzetelnie i fachowo podchodzimy do każdego zadania
  • posiadamy własne laboratorium
  • na życzenie klienta wykonamy każdy rodzaj nietypowego środka chemicznego
  • posiadamy największe doświadczenie na rynku chemicznym
  • oferujemy najwyższej jakości urządzenia czyszczące

Zostań naszym Partnerem i Przedstawicielem

Firma CIH SYSTEMY CZYSZCZĄCE poszukuje na terenie Polski Dealerów zainteresowanych współpracą w zakresie lokalnej dystrybucji oferowanych produktów do mycia pojazdów, w przemyśle etc.

Poszukujemy również Przedstawicieli Handlowych, którzy są chętni na pracę u nas. Chcą podjąć współpracę na lokalnym rynku aby nasze produkty dotarły do większej liczy zainteresowanych dbaniem o pojazdy, zachowują czystość w warsztatach, na myjniach, w gospodarstwach rolnych, szkołach, szpitalach etc.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr telefonu
+48 602 228 090