CIH Systemy Czyszczące
tel.: +48 602 228 090 e-mail: cih@cih.com.pl

Chemia samochodowa producent


Chemia samochodowa CIH
Jako rzetelny producent chemii samochodowej, zapraszamy Państwa do skorzystania z szerokiej gamy ofertowej naszej firmy, obejmującej profesjonalne preparaty do czyszczenia pojazdów. W naszej ofercie znajduje się najwyższej klasy chemia samochodowa dostosowana do czyszczenia najtrudniejszych zabrudzeń różnego pochodzenia.

Jeżeli chodzi o profesjonalne mycie samochodu, polecamy Państwu pianę aktywną SUPER VAN, która skutecznie usunie wszelkie zanieczyszczenia komunikacyjne oraz tłuste osady. Piana aktywna to preparat biodegradowalny, znakomity za mycia zarówno pojazdów przemysłu lekkiego (samochody, motocykle), jak i ciężkiego (autobusy, tramwaje, pociągi, TIR). Najlepiej nanieść ją na czyszczoną powierzchnię przy pomocy specjalnego urządzenia (dostępnego w naszej ofercie). Niemniej przy pomocy piany aktywnej można również wykonywać tradycyjne czyszczenie z użyciem szczotek. Po 4 minutach od naniesienia należy spłukać preparat. Powierzchnia nie wymaga polerowania.

Polecamy Państwu specjalistyczny preparat czyszczący SUPER MOTOR, który pozwala na zamianę produktów petrochemicznych takich jak oleje i smary w emulsję wodną. Eliminuje to ryzyko eksplozji. Preparat jest nietoksyczny, w pełni biodegradowalny. Nie uszkadza uszczelek, okien oraz powierzchni wykonanych z metalu i tworzyw sztucznych. Może być stosowany do czyszczenia silników, maszyn, zbiorników oraz innych powierzchni urządzeń (malowanych oraz niemalowanych). Znajduje szerokie wykorzystanie na kolei, na statkach, w przemyśle samochodowym, wśród indywidualnych klientów. Posiada właściwości antykorozyjne i może być stosowany jako alternatywa dla środków myjących stworzonych na bazie rozpuszczalników organicznych.

SUPER SHAMPOO to nowoczesny, biodegradowalny szampon samochodowy, który może być wykorzystywany w rozcieńczeniu lub w nierozcieńczonej formie. Znacznie ułatwia usuwanie wszelkiego rodzaju zabrudzeń, a także muszek na lakierze. Zaleca się zastosowanie szamponu na mokrym pojeździe. Polecamy preparat SUPER WAX – jest to płynny, biodegradowalny wosk odpowiedni do zastosowania na gorąco i na zimno, który pozostawia powierzchnię pojazdów lśniąca i gładką. Należy nakładać go na oczyszczone powierzchnie. Proponujemy także skuteczne preparaty do odtłuszczania, środki czyszczące do tapicerki oraz bogaty asortyment preparatów usuwających brud komunikacyjny, osady i nagary z silnika oraz plandek.

W naszej ofercie znajduje się ponadto profesjonalna chemia samochodowa do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni aluminiowych. Polecamy preparaty pozwalające na usuwanie z aluminium zabrudzeń oleistych, osadów rdzy, kamienia. Polecamy skuteczny, skondensowany środek SPECIAL FLUOR/C stworzony na bazie kwasu fluorowego i przeznaczony do czyszczenia oraz renowacji elementów aluminiowych, takich jak cysterny, przyczepy czy felgi. Niektóre z oferowanych preparatów należy stosować wyłącznie na powierzchniach odpornych na działanie kwasów – szczegóły w specyfikacjach poszczególnych produktów.

Bogata gama dostępnej w naszej firmie chemii samochodowej obejmuje nie tylko środki czyszczące, ale również doskonałej klasy preparat do rozkonserwowywania pojazdów, osuszacz do karoserii będący jednocześnie środkiem konserwującym i nie tylko. Ponadto dostarczamy wysokiej klasy płyny do spryskiwaczy oraz skuteczną emulsję do rąk, która z powodzeniem usuwa wszelkiego rodzaju smary, oleje, smołę, tusz drukarski i nie tylko. Nasza oferta bez wątpienia wyda się atrakcyjna zarówno dla warsztatów, myjni samochodowych i innych firm, jak i dla klientów indywidualnych. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy:


ul. Grunwaldzka 399, 60-173 Poznań, Poland
tel.fax. (+48 61) 867 89 90
tel. kom. +48 602 228 090, +48 602 778 121
e-mail: cih@cih.com.pl
© 2013 CIH SYSYSTEMY CZYSZCZĄCE. Wszystkie prawa zastrzeżone.
tel./fax: +48 61 867 89 90 cih@cih.com.pl

Dlaczego my?

  • jesteśmy prężnie rozwijającym się producentem chemii
  • rzetelnie i fachowo podchodzimy do każdego zadania
  • posiadamy własne laboratorium
  • na życzenie klienta wykonamy każdy rodzaj nietypowego środka chemicznego
  • posiadamy największe doświadczenie na rynku chemicznym
  • oferujemy najwyższej jakości urządzenia czyszczące

Zostań naszym Partnerem i Przedstawicielem

Firma CIH SYSTEMY CZYSZCZĄCE poszukuje na terenie Polski Dealerów zainteresowanych współpracą w zakresie lokalnej dystrybucji oferowanych produktów do mycia pojazdów, w przemyśle etc.

Poszukujemy również Przedstawicieli Handlowych, którzy są chętni na pracę u nas. Chcą podjąć współpracę na lokalnym rynku aby nasze produkty dotarły do większej liczy zainteresowanych dbaniem o pojazdy, zachowują czystość w warsztatach, na myjniach, w gospodarstwach rolnych, szkołach, szpitalach etc.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr telefonu
+48 602 228 090